mo moonbarks -tvorba webových stránek pro chovatele psů, focení psů,luxusní stránky
Webdesignové studio Praha info@moonbarks.cz English version Deutsch Francais

Studio moonbarks - tvorba stránek pro chovatele

Reference našich zákazníků

Pro přidání referencí prosím využijte tento formulář:

Všem našim zákazníkům vřele děkujeme.
 

Děkuji za krásný web pro naše Britské a Skotské kočičky, rychlost, vstřícnost i trpělivost. Rozhodně doporučuji...neváhejte...volejte...
Jana Schusterová, CHS CRAZY BLUE

Děkuji za vytvoření krásných moderně zpracovaných stánek. Ze začátku jsem neměl žádnou představu, ale hned prvním návrhem jsem byl nadšený. Ještě jednou děkuji za rychlost a pěkně odvedenou práci.
CHS Monastery Yard
Moje první stránky....a jsou nádherné!! Neměla jsem žádnou konkrétní představu, a jsem naprosto unesená výsledkem. Spolupráce a komunikace rychlá, domluva výborná. Realizace na vysoké úrovni. Jsem ráda, že jsem zvolila Moonbarks, a všem vřele doporučuji.
Ch.s. Rose de Gaurt
Paní Šárce bych chtěla moc poděkovat za nádherné vznešené stránky, které mně a mé chovné stanici vytvořila. Vše bylo jen a jen o domluvě, která byla naprosto skvělá a rychlost vytvoření až neuvěřitelná. Ještě jedno moc děkuji :-) Doporučuji všem, kteří ještě váhají ...
CHS de Bois D'Ore
Ďakujeme za vytvorenie krásneho webu ktorý nám funguje už dva roky , tak isto za krásne krycie oznámenia , je radosť s Vami spolupracovať , vždy maximálna ústretovosť , rýchlosť a vždy nádherný výsledok!!!
CHS GEMMA NERA
Paní Daltonová mi byla doporučena od dvou kamarádek, kterým vytvořila moc krásné weby. Vůbec jsem neměla představu, jak by můj web měl vypadat a tak, když mi paní Daltonová poslala první návrh, vyrazil mi dech, jako kdyby Šárka znala můj vkus. Stránky jsou nádherné! A já tímto chci poděkovat za rychlou tvorbu, úžasnou spolupráci a ochotu. Mohu jen vřele doporučit :-) !!
CHS Brilliance of stars
Paní Šárce moc děkuji za krásné stránky a výbornou spolupráci. Jsem nadšena a vřele doporučuji!!!
Ivona Vlachová (www.vientomoravia.cz)
Moc děkujeme za vytvoření stránek, v tomto čase skoro neskutečná rychlost. Vše je o spolupráci a ta je skvělá. Volba byla výborná a náš spolek děkuje i touto cestou. Doporučujeme služby studia
STRONGBULL z.s.
Velice děkuji za krásné stránky. Obdivuji Vaši perfektní práci a naprosto profesionální přístup. Každé přání zákazníka je splněno neuvěřitelně rychle. Doporučuji všem !!!
CHS Od Tyrušky
Ďakujem za vytvorenie stránky, ktorá je naozaj elegantná a spĺňa moju predstavu. Cením si rýchlosť a ochotu. Ďakujem za trpezlivosť voči mne. Každému srdečne odporúčam využitie služieb.
Gabriela (ChS These Lovingeyes)
Děkujeme za vytvoření nádherných stránek. Naši spolupráci si nemohu vynachválit, ochota, rychlost a preciznost. Děkuje celá smečka italských chrtíků Kewin a spol. :)
Italsky-chrtik.com
Obdivujeme precizní práci paní Šárky! Zejména obrovskou profesionalitu v oblasti programování (v našem případě i řešení problémů s tím spojených), naprostou časovou flexibilitu, rychlost a v neposlední řadě vždy velmi milou a vstřícnou komunikaci. Zkrátka díky paní Šárce nebyla tvorba našich nových webových stránek pro nás laiky zátěž, ale naopak potěšení. Ještě jednou mooooc děkujeme, nemůžeme se vynadívat.
team ch.stanice Eye of a bear
Jsem velice ráda, že jsem na paní Šárku natrefila- velice rychlé zpracování- všech mých představ s výsledkem, o kterém se mi ani nesnilo a komunikace- rychlá a vždy příjemná- jsem maximálně spokojená s krásným webem a určitě budu paní Šárku doporučovat- srdečné díky!!!
frenchpointer.com
Děkuji za krásné, moderní, s citem dělané webové stránky. Spolupráce s Vámi byl balzám na duši. Profesionalita, rychlost, komunikace úžasná, vkus. Budu Vás douporučovat.
CHS Green Ranch
Chci moc poděkovat za krásné a vkusné webové stránky pro moji novou chovnou stanici. Skvělá komunikace, rychlé výsledky a krásné stránky dělané se vkusem a porozuměním, co zákazník chce - jedním slovem paráda. Moc děkuji a nezbývá než doporučit všemi deseti...
CHS Kings my Wings
Moc dekuji za krasne stranky, hlavne za rychlost a vstricnost
ch.stanice Martinik
Děkujeme za krásné stránky, manželovi udělaly pod \" stromečkem\" velkou radost.
Stáj de Navarro
Bohužel nejde do pár vět vměstnat vše, ale to podstatné je, že jsem měla určitou představu, jak by mělo vypadat rozložení stránek. Věděla jsem konkrétně, co nechci a co by se mi naopak líbilo, aniž bych tušila, zda je to vůbec reálné vytvořit. Chci všem říct, že paní Šárka nejen že dokázala zcela vystihnout mou myšlenku, ale dokázala zajít daleko za hranice mých představ. Můžete mi věřit, že většího profesionála s citem pro detail a touhou vyjít klientovi vstříc jsem nezažila. Navíc chci ještě vyzdvihnout rychlost, s jakou byly stránky hotové.
Šárko, kdyby to bylo po sté, tak to zopakuji po stoprvní. To, jaké stránky jste pro mne vytvořila, jen svědčí o tom, jak neskutečně dobrá v tom co děláte jste, a já Vám nikdy nepřestanu být vděčná s jakým citem a odhodláním jste k tomu přistupovala a k jakému výsledku to došlo. Máte můj obdiv a ještě jednou, velké díky!
Mám ty nejkrásnější stránky na světě!! :))
Lucie Kroupová, CHS More than Love
Děkuji za velmi pěkné stránky a profesionální práci. Naprostá spokojenost a vřele všem doporučuji.
Vojtíškovi a dva australáci.
Moc děkuji paní Šárce za krásné stránky, které pro mne připravila. Jsem opravdu moc spokojená. DÍKY!!!
Jana Časnochová (od Chlumeckého rybníka)
Znovu velké poděkování paní Šárce za maximální profesionalitu, s kterou vyřeší skvěle a s velkou trpělivostí všechna naše \"grafická\" přání. Díky!
Lištička (CCOC)
Great ideas,perfect designs and kindness...that is Moonbarks.Many thanks to Šarka Novakova for making our page just perfect!
CHS De Amica Mea
Studio Moonbarks a profesionální přístup paní Šárky Novákové mohu vřele doporučit.Děkuji za kreativitu, vstřícnost, rychlost, trpělivost a následnou podporu po zveřejnění stránek na internetu.
CHS Tobigeri
Děkuji p. Šárce za krásně zpracované stránky a pomoc při jejich dalším provozování. Obzvláště si cením spolupráce při přípravě designu stránek a grafického návrhu, který 100%ně odpovídá mé představě. Výsledek je skvělý. Doporučuji všem, kdo chtějí opravdovou kvalitu.
CHS Doriath
Děkuji za stránky jsou super . Vřele doporučuji
CHS Erllitz
Mockrát děkujeme paní Šárce za překrásné stránky,jsme velice spokojeni a můžeme jen a jen doporučit. Máte úžasný cit a nápaditost,z jediného emeilu dokážete udělat hotový zázrak a ještě dle našich představ. Obdivujeme Vaši práci,vážíme si Vaší ochoty a přístupu k zákazníkovi.DĚKUJEME
Belošová Renata+CHS Prins Inima
Člověk kolikrát vymýšlí a někdy se bijí představy více lidí! Paní Nováková má však vše připravené a nabízí již viditelné graficky zpracované weby, což je pro představu zákazníka super! Preciznost, neskutečná rychlost a hlavně spokojenost!!! Konečně mám stránky s kteréma se ztotožňuji a MAJÍ ŠŤÁVU!!! Děkuji moc a budu doporučovat!!!
Hana Pauchova + CHS.Bubbledog
Velké poděkování, paní Šárko, za dlouhodobě perfektní spolupráci! Vstřícnost, rychlost, preciznost, trpělivost, skvělé nápady, zkrátka skutečná profesionalita - co více si přát. Moc díky!
Lištičky + Czech Caucasian Ovcharka Club
Velmi děkuji paní Novákové! Nikdy jsem neslyšela nejde to, nelze. Vždy to bylo o maximální vstřícnosti a kdykoliv jsem si vymyslela cokoliv, tak mě vždy bylo sděleno: ano, to půjde. :-) Děkuji za stránký, které jsem si vždy přála
Jasmina Petlach+CHS Tor Bohemia
Je velmi těžké vystihnout představu a přání klienta, kterého ani neznáte, ale paní Šárka to zvládnula na jedničku !!! Za to má nejen můj dík,ale i obdiv ! Děkuji za profesionalitu, ochotu a hlavně trpělivost..
Linda Radilová & CHS Shangri-La Bohemia
Paní Šárka pracuje s obrovskou trpělivostí , za kterou velmi děkuji, vím že to se mnou nebylo jednoduché. Nakonec ale díky ní mám stránky na které jsem opravdu pyšná! Mohu všem jen doporučit její profesionální a velmi rychlé jednání s klientem a její nádherné designy. Kvalita mnohonásobně převyšuje cenu! :-)
Veronika Konvalinková+CHS Best of the Gods
Jsou to již druhé stránky ve Vaši režii, které jste pro mne připravila. Jsou úžasné, mají styl, šmrnc, jsou dynamické ...
Ještě jednou moc děkuji za spolupráci a přeji spoustu dalších spokojených zákazníků.
CHS Artic Shine
Moc vám děkuji za stránky, které budí pozornost a obdiv! Kamarádka grafička vám vzkazuje, že jste profesionálka. Tak se máme čím chlubit vy i my stránkama :-)
Jana Šikulová, Tami's Tam
Genau nach unseren Vorstellungen gelungen. Wir werden Sie gerne weiter empfehlen.
Mit freundlichen Grüßen

Wolfgang und Brigitte Müller
Šárko,jste úžasná.děkuji za tpělivost ,kterou jste mi věnovala.,design našich stránek jejich přehlednost budí jen a jen obdiv. My máme Vaší zásluhou stránky které nás naplňují radostí.Za Ch.st,.Misantos Ivana Míšková
Ivana Míšková (Misantos)
Dobrý den, děkuji Vám za nádherné stránky a trpělivost, kterou jste semnou měla. Investice jsem se bála, ale byly to zbytečné obavy, stálo to za to!
Vaše práce a to co s designy umíte je obdivuhodné, rychlost za jakou jste schopna stránky předat je perfektní. Mohu jen a jen doporučit všem, kdo se nechtějí spokojit s průměrnými stránkami, ale chtějí originální a jedinečnou prezentaci toho, co chtějí lidem nabízet!
Ještě jednou děkuji a přeji mnoho dalších spokojených zákazníků jako jsem teď i já.
Renáta Šupolíková(Breeding Fox Angel)
Milá Šárko, naše stránky mají díky Vám novou tvář, šmrnc, zkrátka vše, co potřebují. Spolupráce báječná, Vaše rychlost neskutečná.
Mockrát děkujeme, rádi Vás doporučíme dalším chovatelům.

Zuzana Nováková (Prokopská hvězda)
Šárko moc děkuji za krásné stránky, fotky a perfektní spolupráci.
Přeji spoustu dalších spokojených zákazníků a určitě Vás doporučím dále!!
Gabriela Pipková (Z Perlitové)
Dobrý den Šárko, ještě jednou moc děkuji za tvorbu našich PARÁDNÍCH stránek, které jste, přes mou náročnost na požadavky :-), zvládla bravůrně a v perfektním čase. Stránky naprosto splňují naše požadavky a přání. Jste velice šikovná a spokojenost je na naší straně hodně velká.
Marcela Dušková (Royal Shine)
Děkuji za krásné stránky a příjemnou spolupráci.

Kateřina Nováková (Lamont Od Dvou lvů)
Děkujeme za profesionální přístup a krásné stránky. Všem můžu studio Moonbarks doporučit
Roland Steigger (Bull & Bear)
I já se chci přidat k zástupu moc spokojených zákazníků!!! Šárka a její studio pro nás dělala už druhé webovky a jsem prostě nadšená! Její práce je velmi profesionální, kvalitní, rychlá a navíc má neskutečnou trpělivost s námi zákazníky Toto studio můžu jen vřele doporučovat a i tak činím! Ještě jednou velké díky!!!
Veronika Pavlušová (Rock on Fire)
Moc děkuji Šárce Novákové a studiu Moonbarks za skvěle odvedenou práci, profesionální , ale zároveň "lidský" přístup a trpělivost . Jsem ráda, že i v dnešní době člověk může spolupracovat se skvělými lidmi, kterým záleží na klientovi a snaží se mu ve všem vyhovět. Vřele doporučuji !!!!!!!! :)

Milena Hlavicová (Rei Pescador)
Děkujeme studiu Moonbarks za velmi rychlé a profesionální vytvoření stránek přesně podle našich představ. Trpělivost a vstřícnost paní Šárky nezná mezí :) .Ještě jednou moc děkujeme za vše!!! :)
Katka Juskuvová (Perro de Agua)
Již podruhé jsem potřebovala ,,redesign webu,, - sl. Šárka byla při spolupráci opět skvělá, rychlá, precizní a trpělivě odpovídala na mé dotazy, vše mi vysvětlila a ochotně poradila. Stránky jsem měla hotové takřka v řádu hodin, to se nikde jinde nevidí, takže Šárko, ještě jednou Vám patří můj velký dík a příště se na Vás zase obrátím :) .
Lucie B. (Hairless.cz)
Dobrý den, já nemohu jinak, než souhlasit s paní Anetou :D Profesionální přístup slečny Šárky spolu s vnímáním představ zákazníka, obrovskou trpělivostí a konečným výsledkem mohu doporučit snad každému, kdo se rozhodne mít stejně jako já stránky udělané profi a " na míru". Děkuji za to, že jsem slečnu Šárku objevila i za to, že se rozhodla se mnou spolupracovat. I já doporučuji návštěvu svých stránek www.sweetcavaliers.cz a tam uvidíte, o čem mluvím/píšu :)

Lenka Poláková (Sweet cavaliers)
Děkujeme, paní Šárko, za nádherné vytvoření našich stránek. Spolupráce velice výborná velká trpělivost a porozumění :)Děkujeme!!!!!
Jiří Pechart (Noble Pei)
Především bych chtěla napsat jedno velké DÍKY za vytvoření našich stránek. Stačil jeden popisný email a slečna Šárka věděla přesně, co mám na mysli a splnila mi představu vysněného webu dokonale. Má neskutečné vnímání zákazníka, cit pro detail a svou práci dotáhne k dokonalému konci. Můžu jen doporučit a těším se na další spolupráci při rozšiřování našich stránek. Můžete posoudit sami, když se podíváte na www.mighty-thai.com :) Přejeme hodně spokojených zákazníkú a DĚKUJEME!!!!
Aneta zahradníková (MightyThai by LA)
Děkujeme slečně Šárce za trpělivou spolupráci při tvorbě našich nových stránek a pokud ještě někteří váháte s výběrem studia, jste na správných stránkách - Moonbarks.cz :)

Jitka Holková (Z Lantíkova)
Thank you for making us this wonderful website, we are very happy with it!:)
Emelie (Debijante´s)
Moc děkuju Šárce za nový design mých stránek. Spolupráce se Šárkou je skvělá a i redakce je srozumitelná. Bála jsem se změn, ale jsem ráda, že jsem do toho šla.
Lenka F. (Apraxia Felon)
Velice děkujeme slečně Šárce za vytvoření stránek zdarma pro naše občanské sdružení, které se bude věnovat pomoci opuštěným a nechtěným psům. Každá podpora je pro nás nesmírně důležitá.

Občanské sdružení Člověk a pes
Děkuji za výbornou spolupráci, flexibilitu a vstřícnost paní Šárce. Se stránkami jsem velmi spokojená, s technickou podporou také. Děkuji a vřele doporučuji :)
Katka Š. (Charmeuse Fairytale)
Byť mám stránky ještě tzv. v " zájezdu" :), tak musím říct, že s designem a hlavně pak vstřícností paní Šárky jsem velmi spokojená a rozhodně její práci budu všude chválit a doporučovat. :)

Jarka V. (Karpatský Bandita)
Děkujeme, paní Šárko, za nádherné a precizní zpracování stránek a trpělivost s mým pomalým dodáváním textů a materiálů. Naopak Vaše rychlost zpracování materiáů, úprav i komunikace byla blesková! Opradu moc děkujeme, že jste naší začínající ch. s. pomohla dostat se do světa internetu!

Kristýna Z. (Loyal Soul)
grazie signora Sarka per tutto quello che avete fatto per me per l'impazzimento e la pasienza che avete avuto grazie di nuovo e ci sentiamo a breve :)
Stefania F. (Segugi da cinghiale di San Cristoforo)
Chtěla bych touto cestou strašně moc poděkovat paní Šárce za překrásné stránky ,které pro nás udělala za její vstřícnost a ochotu .Spolupráce byla skvělá .Paní Šárko ještě jednou veliké DÍKY za mě i mou psí smečku .

Ester (Goldangel Soul)
Spolupráce se Šárkou byla a je fantastická:)!!! Velmi si cením jejího způsobu jednání se mnou, s laikem, kterému dosud samotvorba www neříkala vůůůůbec nic ! Nejenže má nápady, oko, vkus ... ale umí i vše vysvětlit a naučit tak, že i laik si se svým webem poradí . A když ne, tak pořád je tu Šárka v pohotovosti, připravená poradit, spravit, upravit ... prostě jsem ze spolupráce s ní nadšená :). Moc díky za všechno a přeji další skvělé nápady a spokojené zákazníky

D.N. (Z Darganova dvora)
Webdesign vom Feinsten!
Liebe Sarka, wir danken dir für deine tolle und überzeugende Arbeit. Deine, mit Perfektion, kreirte Webseite hat all unsere Vorstellungen übertroffen. Du bist einfach die Beste!
Danke

Claudia & Marco (Faithful Diamonds)
Ještě jednou veliké poděkování slečně Šárce, za ochotu a vstřicnost. Ohledně stránek bylo potřeba časem doladit pár maličkostí a slečna nám vždy rychle a skvěle pomohla, udělala co bylo třeba. Moc Vám děkujem a mužem všem doporučit super přístup a profesionalitu slečny Šárky.

Aneta Bébrová
Thank you Sarka for nice work, it was a pleasure. Hope to have nice contact and more work done also in future. All the best

Helen (Mooncraft´s)
Jsem nadšen a velice spokojen z přístupu a profesionality paní Šárky.Během pár dní mi za velice přijatelnou cenu vytvořila nádherné, moderní a přehledné stránky přesně podle mého gusta.Splnila každé mé přání a za její trpělivost jí moc a moc DĚKUJI!!!

Radek Švejdar (Mezi Rolemi)
Děkuji za nové stránky,jsou přehledné a hezké.opravdu jsem velice spokojený a můžu jen doporučit.

Marcel Botík (Z Vlčkové)
Díky, díky, stránky jsou nádherné! A jedno obrovské díky za zrealizování všeho, co jsem si vymyslela ;).

Romana Pavlíková (De Paliaro)
Moonbarks webdesign studio - profesionální přístup, ochota, přijatelná cena, výborné grafické cítění, rozsáhlý přehled v moderních technologiích. Doporučuji všem, co chtějí nové, originální, moderní webové stránky. Palec vzhůru.

Martin Mařík (KCHLS)
Děkujeme za náááádhernééé stránky!!! Moc se nám líbí a jsem moooc spokojenýýý!!! :-D

Markéta Bakovská (Bullrott)
Sehr schnelle, kompetente und schöne Erstellung unserer Website. Super netter und schneller Kontakt. Auf Wünsche wird sofort eingegangen. Erläuterungen, so dass auch jemand mit unterdurchschnittlichen PC Kenntnissen sie versteht. Vielen Dank

Thomas Gau (Gaukanier)
Děkujem milé a příjemné paní Sarce za krásné fotky a trpělivost s námi. Děláte nejkrásnější stránky na světe. Mooooc se nám líbí. Mějte se fajn a zatím Nashle Aneta+ostatní

Aneta Bébrová (AMSTAFF kluci)
Spolupráce byla na jedničku - stránky jsou přesně podle našich předtav a hlavně líbí se všem ostatním :D

Alice a Tereza Ošmykovy (Dark Cider)
Děkuji paní Šárce za skvělou, rychlou a profesionální práci. Vyhověla veškerým mým přáním a původní stránky převlékla do nového, originálního kabátku! Všem vřele doporučuji!

Monika Miřácká (Little Black Miracle)
Krásné stránky dle našich představ, rychlost a kvalita, děkujeme!

Vendulka Urbancová (Indigo)
Profesionalita, ochota, rychlost, trpělivost, bezva spolupráce a navíc dobrá cena! .... víc už asi nikde nezískáte. Doporučuji všem, kteří chtějí mít své stránky podle svých přání a na patřičné úrovni a chtějí mít administraci ve vlastní režii. Děkuji!!!

MVDr. Benčík Juraj (Euroben)
DANKE, danke, danke! Du bist die Beste

Dennis & Katie (Great n´Glory)
super práce, rychlost, bezva komunikace, mohu všem doporučit.

ORIKOU KENNEL
Skvělá a profesionální práce, rychlost, ochota, nic nebyl problém, vše podle našich představ. mohu jen doporučit. velké díky Šárce

Václav K.(Přeprava zvířat)
Vielen lieben Dank für Deine Hilfe! Unsere Homepage ist klasse und Du bist sehr zu empfehlen!

Katharina (GnG)
Paní Šárko, mockrát děkuji za Vaši ochotu a spolupráci, stránky jsou super, Vaše práce a nápady nemají chybu , ještě jednou děkuji !!!!

Nogová (van Silesia)
Moc děkuji za vytvoření nového kabátku pro mé stránky. Super rychlost, výborná cena, obrovská trpělivost :-)

Ingrid Walterová (Z Jedlového lesa)
Také moc děkujeme za překrásné stránky a za úžasnou a rychlou spolupráci. Všem doporučuji. ;)

Michaela Nováková (Leslie Leven)
Mé velké díky patří Šárce Novákové za vstřícnost a rychlost s jakou nám vytvořila úžasné stránky pro naší Chs. Byla to šťastná volba nechat si je udělat od Moonbarks :)

Monika Krtková(Lady Bardotte)
Moc hezké stránky mě sl.Šárka udělala. Velmi děkuji a doporučuji všem. :D :D :D

Batalová (Z Katu)
Nemohu než souhlasit se všemi. Profesionální práce, bezproblémová komunikace a trpělivost. Velmi děkuji a vřele doporučuji :D :D

Pavlína Zurynková (Psí salon Megi)
Když jsem se konečně rozhoupala k výrobě stránek pro moje pejsky jsem šťatsná, že jsem se rozhodla právě pro Moonbarks, resp. slečnu Šárku. Úžasná spolupráce, maximální profesionalita a obrovská trpělivost!
Mockrát děkuji a ráda všem doporučím! Stránky jsou překrásné!

Romana Dyntrová (Great Danes)
Připojujeme se ke vší chvále paní Šárky! Moc děkujeme za krásné stránky naši chov. stanice a přejeme mnoho dalších úspěchů!
Můžeme paní Šárku vřele doporučit ;)

Canis Sidera
Liebe Sarka! Vielen Dank für die Erstellung unserer neuen Webpage! Du hast tolle Arbeit geleistet. Wir können Dich weiterempfehlen, denn Du bist schnell, zuverlässich, geduldig, kompetent, ehrlich und hast alle unsere Wünsche zu unserer vollsten Zufriedenheit erfüllt. Und auch nach der Fertigstellung der Seite bist Du uns immer behilflich! Tausend Dank! Du bist super!

Katharina & Dennis Weiss (Gn´G)
Také se přidám ke všem těm ,co jsou moc spokojeni s prací paní Šárky- moc děkujeme - její práce se nám i mnoha dalším lidem moc a moc líbí,přejeme hodně dalších a spokojených zákazníků !!!

M.Juřicová (Hanáček)
Moc děkuji paní Šárce za její práci.. Jsem nadšena! Její ochota,vstřícnost... vše už tu bylo tolikrát napsané a já se jen přidávám a se vším naprosto souhlasím a jen mohu doporučit!!

Iveta (Pretty Sweet)
Rychlost, preciznost, elegance a skvělé ceny. To je jen výčet superlativů, kterými lze charakterizovat práci pí. Novákové. Ačkoliv jsou moje stránky zcela mimooborové, nic nebylo problémem. Jsem naprosto spokojen a budu vždy doporučovat.

Martin (Grafikum)
Skvélá spolupráce,není vůbec co vytknout :). Super nápad,rychlost, a paní Šárka vyjde ve všem vstříc . Opravdu jsem mooooooc spokojená:)
Všem včele doporučuji je to fakt super :) :D
Ještě jednou moooc děkuji

Vlaďka (Noční strážce)
Není co vytknout- rychlost, preciznost, flexibilita, profesionální přístup a zlatá trpělivost Velice děkuji a doporučuji kde mohu!

Tereza (Od Krisicy)
Děkuji paní Šárce za rychlost a preciznost s jakou mi vyšla vstříc při tvorbě nových stránek.Je profík!!! Má cit pro barvy a charakter stránek,vlastně jsem nemusela do její práce vůbec zasahovat. Díky.

Jaroslava (Apple valley)
Skvělá spolupráce, perfektní nápady a hlavně rychlost při předělávání stránek. Jsme nadmíru spokojeni a p. Šárku všem doporučujeme . Přejeme mnoho dalších skvělých nápadů a inspirace a ještě jednou moc díky!!!

Lída (Z Vančáku)
Milá Šárko, moc děkuji, že mám pro svoje pejsky konečně stránky podle svých představ!! Vřele Vás doporučuji pro Vaši šikovnost, dobré nápady, trpělivost, rychlost a pečlivost. Určitě se na Vás obrátím znovu, až budeme potřebovat banner či PFko. Váš design je jedinečný! Přejeme mnoho dalších spokojených klientů. Romanka, Wendelka a Angie

Romana (Ice Touch)
děkuji Šárce za krásné stránky a hlavně za trpělivost a nápady a chuť vyjít vždy vstříc. Už teď doporučuji všem známím :o)

Petra (Auurora Bohemica)
Thank`s a lot for the nice and fast work , I will report back to future-proof if i need something for my hp !
Thank´s , best regards Rene

Rene (Royal Amstaff)
Moc děkujeme p.Šárce za rychlou a perfektní práci.Po zkušenostech s našimi původními stránkami/které dělala jiná firma/,jsme byli moc překvapeni rychlostí,odborností a znalostí. Můžeme jedině doporučit!

Sukeníkovi (Od Sv.Patrika)
Perfektní spolupráce spojená se znalostí, odborností, profesionalitou a hlavně ochotou vytvořit dokonalý design podle představy zákazníka - mohu jen doporučit! Zuzana.

Zuzana (Flowers City)
Veliké poděkování paní Šárce od Lištiček! Skvělá a rychlá práce, nápaditost, úžasná trpělivost - co více si přát .
Krásný a úspěšný rok!

Lištička
Ďakujem pani Šárke za krásne stránky a najmä za trpezlivosť so mnou, keďže som mala strach, že ich nebudem sama zvládať dopĺňať. Všetko sme spolu zvládli a ona mi stále trpezlivo plnila moja požiadavky a vysvetľovala ako na to. Odporúčam jej služby každému, budete mať radosť z toho, že máte stránku presne podľa svojich predstáv. Prajem pani Šárke všetko dobré v novom roku a len spokojných zákazníkov.

Ľubica (Pellumian))
Pokud má někdo přístup k práci jako má Šárka , není co dodat .
Spolehlivost , rychlost a znalost věci a samozřejmě lidský přístup , to je velké PLUS!!!
Děkujeme a těšíme se, že jsme vašimy zákazníky :-) Vše nej do Nového roku 2011 !!!

Michaela a smečka z Navaramy
Děkuji moc Šárce za vytvoření krásných webových stránek. Jednání je opravdu super rychlé a určitě ji mohu doporučit nadále všem, a jejích služeb znova využiji! I ted nadále mi odpoví na každý dotaz a případně pomuže. Díky MOC

Lucka a Dixie (Arabelis)
Mnohokrát Šárce děkuji za úžasný přístup, rychlost, kvalitu, poradenský servis a hlavně trpělivost s mými přáními (a že jich nebylo málo ). Výsledkem je webová prezentace přesně podle mojich představ

Amelie a Gina (Pure Gina)
Děkuji mockrát paní Šárce.Stránky, které mi udělala naprosto předčily mé očekávání.Práce bylá rychlá, levná a s paní Šárkou byla skvělá domluva.Všem jí vřele doporučuju a určitě tohle není poslední věc, s kterou jsem se na ní obrátila.Děkuji

Denisa a Eli
Paní Šárku můžu vřele doporučit, ochotně vyhověla mému nestandartnímu požadavku a vyrobila mi eshop s grafikou přesně podle mých představ a to za velmi přijatelnou cenu. Děkuji především za velkou trpělivost a vstřícnost. Jistě se brzy vrátíme pro další, tentokráte psí webovky

Dana (Divine Bows)
Také se přidávám :) Děkuji za výbornou spolupráci a povedené webovky (už druhé od Šárky)!! A pokud budou třetí, tak vím přesně u koho si je nechám udělat ;)

Světlana (Royal Felicity)
chtěl bych poděkovat paní Šárce za její výbornou práci na našich webovkách,konečne máme to co jsme chtěli. Paní Šárku můžu všem vřele doporučit je to člověk který tomu opravdu rozumí a udělá vám web jaký vy chcete.

Bern's Hell
Přidávám se ke spokojeným zákazníkům :-) a děkuji paní Šárce za super rychlost, kreativitu a ochotu. Moc děkuji a vřele doporučuji všem co chtějí mít krásné stránky

Verča (Z Opletalova dvora)
Přidávám se do zástupu spokojených zákazníků, kteří pějí jen samou chválu na paní Šárku. Rychlost, 100% ochota, kreativita, vyjímečný webdesign-toť asi nejvýstižnější slova. Děkuji mockrát za krásné stránky a ráda se na Vás s důvěrou opět obrátím.

Michaela Kučerová (Endless Devotion)
Co dodat,vše už zde bylo řečeno.Tak snad jenom velké dík,za tak dobře odvedenou práci.Všem doporučuji.

Líba ch.s. Viktoria Pride,CZ

Je nám ctí spolupracovat s chovatelskými stanicemi:

Unique Staffs (DE) | Faithful Diamonds (AT) | Mooncraft´s (EST) | Gaukanier (DE) | Last Action Hero (AT) | of Free Country (DE) | Royal Amstaff (AT) | Kati - Vlčí mak (SK) | Great ´n Glory (DE) | Pellumian (SK) | Ja-He (SK) | Del Real Guadiela Miniature (ES) | Segugi da cinghiale di San Cristoforo (IT) | Heybett (SK) | Magic Noblesse (SK) | Wyanet´s (SK) | Debijante´s (SWE) | Fadyla (SK) | Dutch Miracle (NL) | Last Action Hero (AT)| Gemma Nera (SK) | De Amica Mea (SLO) | Wavelet (SK) |Od Dvou lvů | Charmeuse Fairytale | Apraxia Felon | Felicity Cheer | Forever My | Rock on Fire| Rei Pescador | Shangri-La Bohemia | Thaibull | Noble Pei | Lulu Panenka | Sweet Cavaliers | Bearcreek | Tami´s TamTamy | Ice Touch | Prokopská hvězda | Z Perlitové | Spinosa Percorso | Anuket | Nový věk | z Třešňové zahrady | Dark Cider | White velvet | Fidelity Feline | Kind of Bohemia | Lungo Muso IGs | Rendycat | Viktoria Pride | Breeding Fox Angel | Apple Valley | Goldangelsoul | Devil of Highland | z Vančáku | z Tišnovských revírů | Faradella | Artic shine| Z Letenské studánky | Horské stráně | Rendy Cat | Dantilly | Bull Rott | Black Angelstaff | Amstaff Dream | Z Katu | Loyal Soul | Z Darganova dvora | Thiwahe | Z Jedlového | lesa Euroben | Little Black Miracle | Sněhový zázrak | Santa la Vida | Inditarod | Noční strážce | Mezi Rolemi | z Vlčkova | Rebel Sand | Duhový kamínek | Moravian Paradise | Neposlušné štěně | Bohemia West | Knabstrupper Association of Czech | Andraste | Leslie Leven | Lady Bardotte | Z Molu Es | Aurora Bohemica | Veterina Kutná Hora | Fellpony | Od Sv.Patrika | Morrison | Flowers city | Bailey Ray | Lištička | Z lesa Borek | Zejeriss | Arabelis | Canine Pleasure | Dalseby | Excellent Bahati | Pure Gina | Kettfar | Viktoria Pride | Bern´s Hell | Pretty Sweet | Alsamar | Euphoric Black Blossom | Z Opletalova dvora | La Putika | Dog Miracle | Royal Felicity | Chief Bull | Face of Lucifer | Bohemia Barrozi | Pes do kapsy | Navarama | Z Ginina mirošovského Podbrdí | MightyThai by LA | Royal Shine | Chanzo Cha Nile | Gujar of Gudas | Santa la Vida | Bubbledog | Otakon | Prins Inima | Tor Bohemia | Divine Blue | Golden Aly | Chan Tian | Tobigeri | z Václavovického dvora | Queens of Athilla | Aurita Kitta | Doriath | Od tvrze Krabice | Steinercat*CZ | Jarbox | Von Bohemia Olive | Golden Buddy Bohemia | Od Tyrušky | Marberr Hunting | Od Půlnočního slunce | Fidrholc | More than love | Green ranch | Diamond of my heart | Espero Koro | Diamond Darwin | Pálava country art | Honey miracle |
Připojte se k našim spokojeným zákazníkům i Vy!
 
© 2009-2017 Tvorba stránek pro chovatele psů & focení psůLuxusní webové stránky